Popoludnie s hasičmi a záchrannými zložkami

hasic

Dobrovoľný hasičský zbor  Drgoňova Dolina Vás pozýva na Popoludnie s hasičmi a záchrannými zložkami

Kedy:  27. mája 2016 od 1500 hod.

Kde:   Ihrisko v Drgoňovej Doline

O putovný pohár primátora Starej Turej

Za pekného slnečného počasia sa uskutočnil jubilejný 10. ročník súťaže O putovný pohár primátora mesta Stará Turá, ktorá sa uskutočňuje už tradične na cvičisku v Drgoňovej Doline. Kým prvých deväť ročníkov sa súťažilo podľa pravidiel DPO, resp. Senickej ligy, tento ročník sa uskutočnil už podľa pravidiel IKHL. Najväčšou zmenou je tak možnosť použitia športových hadíc a výmena nástrekových terčov za terče sklopné.

1.kolo IKHL

dresDobrovoľný hasičský zbor Drgoňova Dolina Vás pozýva na 1. kolo Inovecko-karpatskej hasičskej ligy ktoré sa uskutoční dňa 26. mája 2012 so začiatkom o 13 hod.

8. ročník O pohár primátora Starej Turej 2. júla 2011

Drgonova Dolina v Drgonovej DolineV prvú júlovú sobotu bola Drgoňova Dolina dejiskom už 8. ročníka súťaže v hasičskom športe o „Putovný pohár primátora mesta Stará Turá“, ktorú zorganizoval Dobrovoľný hasičský zbor Drgoňova Dolina. Súťaže sa zúčastnilo 32 hasičských družstiev zastúpených v kategórii muži a ženy.

Putovný pohár z Drgoňovej Doliny pre Poriadie

CetunaUž tradične sa prvú júlovú sobotu v Drgoňovej Doline uskutočnila súťaž v hasičskom športe o „Putovný pohár primátorky Starej Turej“, ktorú zorganizoval Dobrovoľný hasičský zbor Drgoňova Dolina. V slnečnom a veľmi teplom počasí sa prítomným divákom predstavil rekordný počet 37 hasičských družstiev - z toho 28 mužských a 9 ženských. Samotné športové zápolenie zahájila primátorka mesta Stará Turá Ing.

Pozvánka na pohárovú súťaž v Drgoňovej Doline

pohare 2010Dobrovoľný hasičský zbor Drgoňova Dolina Vás pozýva na VII. ročník súťaže v hasičskom športe O putovný pohár primátorky Starej Turej ktorý sa uskutoční dňa 3. júla 2010 so začiatkom o 13:00 hod. Prezentácia družstiev je od 12:00 do 13:00 hod.

Hasiči z Drgoňovej Doliny skončili na majstrovstvách Slovenska na 6. mieste

majstrovstvaV sobotu 8. augusta sa konali v Kysuckom Novom Meste Majstrovstvá Slovenskej republiky Dobrovoľných hasičských zborov v kategórii mužov a žien, ktorého sa zúčastnili víťazi jednotlivých krajských kôl. Súťažilo sa v dvoch disciplínach – požiarny útok s vodou a štafeta 8x50m. Samotná súťaž sa začala slávnostným nástupom rozhodcov a súťažiacich a pokračovala príhovormi funkcionárov DPO SR a hostí.

Hasiči z Drgoňovej Doliny postúpili na majstrovstvá Slovenska!

krajska dohnanyKaždý druhý rok sa konajú majstrovstvá Slovenska dobrovoľných hasičských zborov. Kto sa ich chce zúčastniť musí sa na ne kvalifikovať na okresných a následne na krajských súťažiach DHZ. Tento rok je rokom postupovým, a tak aj okresná súťaž DHZ z okresu Nové Mesto nad Váhom, ktorá sa konala koncom júna v Čachticiach mala o to väčší náboj.

Drgonári doma víťazne!

sutaz drgonova dolinaTak ako minulý rok aj v tomto roku sa prvú júlovú sobotu v Drgoňovej Doline uskutočnil 6. ročník súťaže v hasičskom športe o „Putovný pohár primátorky Starej Turej“, ktorú zorganizoval Dobrovoľný hasičský zbor Drgoňova Dolina. Po daždivých dňoch sa konečne ukázalo slniečko a zavládlo príjemné letné počasie.

Pohárová súťaž v Drgoňovej Doline

pohareDobrovoľný hasičský zbor Drgoňova Dolina Vás pozýva na VI. ročník súťaže v hasičskom športe O putovný pohár primátorky Starej Turej ktorý sa uskutoční dňa 4. júla 2009 so začiatkom o 13:00 hod. Prezentácia družstiev je od 12:00 do 13:00 hod.

Syndikovať obsah